top of page

Můj Nezapomenutelný Víkend: Dr. Joe Dispenza v Basileji
Právě jsem se vrátila z víkendu s Dr. Joe Dispenzou v Basileji. Byl to transformativní víkendový retreat plný nových vhledů a skvělých meditací s 8100 lidmi. Účastnili se jej lidé ze 79 zemí světa, a z České republiky nás tam bylo 32.

Od chvíle, kdy jsem se rozhodla tento retreat navštívit, jsem tušila, že to bude něco výjimečného, ale realita předčila veškerá má očekávání. Už samotná cesta do Basileje byla naladěná na vlnu očekávání a nadšení. Jakmile jsem dorazila na místo, atmosféra a energie, která zde panovala, byla doslova hmatatelná. Představte si, že se nacházíte v obrovské hale, obklopeni tisíci lidmi, kteří jsou všichni naladěni na stejnou vlnu – touhu po osobním rozvoji, hledání vnitřního klidu a rovnováhy. To samo o sobě bylo nesmírně inspirující.

První den nás Dr. Joe přivítal výbornou přednáškou, která mi rozšířila obzory, že jsem okamžitě pocítila, že jsem na správném místě. Jeho energie a charisma jsou neuvěřitelné. Hned na druhý den jsme se pustili do hlubokých meditací, které nás provázely celým víkendem. Každá meditace byla jako cesta do neznáma, do hlubin mé vlastní mysli a duše. Během těchto meditací jsem zažila okamžiky, kdy jsem se cítila naprosto spojená sama se sebou, se svým tělem i duší. Jedním z nejsilnějších momentů pro mě byla meditace zaměřená na změnu přesvědčení a přeprogramování těla na novou mysl.

Představte si, že jste obklopeni tisíci lidí, kteří všichni synchronizovaně dýchají a soustředí se na své srdce a tak dále. Energie v místnosti byla doslova pulzující. V jeden moment jsem měla pocit, že mé srdce exploduje láskou a vděčností. Bylo to jako být napojená na nekonečný zdroj energie, který mě prostupoval a naplňoval.

Další nezapomenutelný okamžik přišel, když jsme se věnovali meditaci na manifestaci našich snů a přání. Dr. Joe nás vedl krok za krokem, jak si vizualizovat naše cíle a sny tak, aby se staly naší realitou v meditaci "Naladění se na nové možnosti". Během této meditace jsem si uvědomila, jak mocná je naše mysl a jak naše myšlenky a emoce mohou ovlivnit náš život. Byla to pro mě obrovská lekce v tom, jak důležité je věřit v sebe a své schopnosti.

Setkala jsem se také s mnoha úžasnými lidmi. Bylo fascinující slyšet příběhy ostatních účastníků a zjistit, jak se na retreat dostali, co je motivovalo a co všechno zažili. Jedna z účastnic, se kterou jsem se blíže seznámila, mi vyprávěla svůj příběh o tom, jak meditace a práce s Dr. Joe jí pomohly překonat těžkou životní krizi a najít novou životní cestu. Bylo to nesmírně inspirující a dodalo mi to další motivaci pokračovat ve své vlastní cestě.

Celý víkend byl pro mě jedním velkým objevováním a učením se. Naučila jsem se, jak důležité je věnovat se sama sobě, naslouchat svému tělu a duši a pečovat o své vnitřní já. Uvědomila jsem si, že změna začíná uvnitř nás a že máme obrovskou moc ovlivnit svůj život a své okolí.

Když na závěr retreatu Dr. Joe děkoval všem účastníkům a loučili jsme se, měla jsem pocit, že jsem součástí něčeho mnohem většího. Cítila jsem se naplněná vděčností, láskou a novými vhledy, které jsem si odnesla zpět do svého každodenního života. Tento víkend s Dr. Joe Dispenzou byl pro mě opravdu transformačním zážitkem. Jsem nesmírně vděčná za tuto příležitost a za všechny nádherné zážitky a nové poznatky, které jsem získala.

Pokud máte možnost se takového retreatu zúčastnit, rozhodně to doporučuji. Je to investice do sebe, která se vám mnohonásobně vrátí. Pokud Vás zajímají další pordrobnosti, podívejte se na mé video na youtube.


62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page