top of page

Co říkají ostatní o cvičení se mnou...

Gyan Mudra
Lenka

Lenka, účetní poradkyně

S jógou mám minimální zkušenosti. Do programu jsem se zapsala, protože mě od práce u počítače bolí často krk a ramena. Už po prvním týdnu cvičení cítím na sobě velkou změnu. Doporučuji každému, kdo se ráno cítí unavený a ztuhlý a nejraději by zůstal v posteli.

širokonohý dřep na jednu stranu

Lucie, administrativní
asistentka

Program flexi jógy je přesně to, co jsem potřebovala. V práci strávím většinu času sezením u počítače, pak následuje sezení za volantem a na závěr dne přichází zběsilý souboj s časem - vyzvednout děti, rozvést na kroužky, nakoupit, vyzvednout z kroužků, dohlédnout na úkoly, uvařit, uklidit, vyprat, nachystat svačinky a přečíst pohádku na dobrou noc. Ten přechod mezi sezením  v práci a tornádem, které následuje po něm, mi večer vždy způsoboval potíže. Byla jsem celá rozlámaná a zatuhlá. teď se každý večer rozmazluji jógou a uléhám do postele uvolněná a připravená na další maraton!

jitka

Jitka, dispečerka mezinárodní dopravy

Děkuji Péťo, za báječný víkend s jógou. Byl to báječný odpočinek. Výborně se mi s tebou cvičilo. Máš moc příjemný hlas. Pozice z jógy pro flexibilitu  mě úplně nadchly. Vytiskla jsem si obrázky a cvičím podle nich u televize. Těším se na další měsíc programu.

bottom of page